KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463140
nr 1646 3140
B Ringvall, Signerad, fiskebodar. Olja på duk, 34x44 cm, yttermått inklusive ram: 49x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:59:19
100 kr
150 kr
200 kr